Katastrální mapa

 

UPOZORNĚNÍ

 

Důrazně DOPORUČUJEME sjednání Energetického průkazu Vaší budovy - za nesplění této zákonné povinnosti hrozí sankce a pokuta až do výše 1.000.000 Kč !!! Více informací zde.

 

 

 

Pro zobrazení katastrální mapy klikněte na hlavní stránce nahlížení na tlačítko Mapa nebo v nabídce rychlých odkazů na zobrazení mapy.

 

Oficiální web KN – stránka ZOBRAZENÍ MAPY

 

Na stránce zobrazení mapy

Stejně jako u parcel můžete zadat buď obec nebo přímo katastrální území, které chcete na mapě zobrazit. Pokud zadáte nejprve obec stránky Vám nabídnou možnost výběru katastrálního území. Poté klikněte na tlačítko vybrat.
V novém okně se Vám otevře stránka s mapou, která vám umožní prohlížet si katastrální mapy a čísla parcel k nahlédnutí. V mapě se můžete pohybovat pomocí přibližování a oddalování. V pravém horním rohu máte nabídku přepnutí. Pod levým dolním okrajem mapy máte funkční tlačítka jako přibližování, oddalování, šipky – vpřed, zpět, možnost výběru části mapy, tlačítko pro zobrazení celé ČR , aktualizace, zastavení načítání, tlačítko pro měření vzdálenosti nebo plochy, možnosti určení GPS pozice a tlačítko KN, které Vám značně usnadní výběr jednotlivých políček o nichž chcete získat informace.