Vyhledat parcelu v katastru nemovitostí

 

UPOZORNĚNÍ

 

Důrazně DOPORUČUJEME sjednání Energetického průkazu Vaší budovy - za nesplění této zákonné povinnosti hrozí sankce a pokuta až do výše 1.000.000 Kč !!! Více informací zde.

 

 

 

Vyhledat parcelu

Pro vyhledání parcely musíte na adrese pro nahlížení kliknout buď v menu nebo v rychlých odkazech na parcela.

 

Oficiální web KN – stránka VYHLEDÁNÍ PARCELY

 

Na stránce parcela

Při vyhledávání konkrétní parcely si můžete vybrat, zda znáte název obce nebo přímo název katastrálního území (často se zejména o větších obcí liší – obec má víc katastrálních území, ale nemusí tomu být tak vždy). Po název KÚ neznáte, zadejte název obce a poté vyberte katastrální území z nabízených. Poté zadejte číslo parcely, druh číslování a klikněte na vyhledat.

Oteře se Vám další stránka s informaci o parcele jako je například druh pozemku či určení výměry, můžete také nalézt info o stavbě na parcele, které lze rozkliknout. Na mapce vpravo nahoře se Vám zobrazí vybraná parcela. Dále také seznam vlastníků a podobně.

TIP: Pokud Vás zajímá parcela pod budovou, ale neznáte její číslo nicméně znáte číslo budovy (nebo také jinými slovy stavby) můžete kliknout na stránce s podrobnostmi o stavbě na číslo parcely, na které stavba leží.

 

Stačí vyplnit online žádost a ihned obdržíte půjčku na Váš účet!